dowolna

Nieruchomości Gąski - Oferty sprzedaży nieruchomości

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

24 995 000 zł8 483 m² 2 946,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikalna okazja inwestycyjna - I linia brzegu morskiego najpiękniejsza działka w gąskach Lokalizacja, która broni się sama. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 991 zł35,25 m² 16 482 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Luksusowy 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Goose Bay w miejscowości Gąski - 10km od Mielna. Prezentowana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 926 zł29,65 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 683 zł35,46 m² 18 942 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

416 800 zł34,23 m² 12 176,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Gąski zainwestuj w gotowy model biznesowy, stworzony z myślą o inwestorach. Układ lokalu został zaprojektowany pod maksymalną rentowność najmu, a unikalne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł36,19 m² 15 860,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż apartament z prawdziwym nadmorskim klimatem z wyjątkowym widokiem na morze i latarnię morską w Gąskach, a do tego położony zaledwie kilka kroków od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

549 000 zł29 m² 18 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie -zlokalizowane tylko 100 m od morza , w linii prostej brzegowej. Położone na 2 piętrze. Bezpłatny parking.- miejsce parkingowe przypisane do mieszkania Apartament 4 osobowy : duże.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł298,33 m² 771 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rekreacyjnej o pow. 298,33 m2, z domkiem letniskowym, położonej ok. 800 m w linii prostej od morza, w urokliwej miejscowości Gąski, gmina Mielno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 100 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w malowniczym miejscu - Gąski, powiat olecki. Nieruchomość o powierzchni 3100 m2 jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 913 zł35,25 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe już tego lata| pierwsza linia zabudowy | goose bay | gąski Świetna lokalizacja tuż przy plaży w miejscowości Gąski, w otoczeniu nadmorskiej zieleni. Ostatnie apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

1 809 600 zł3 016 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bardzo blisko morza w Gąskach - Teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3016 m2 położoną w Gąskach, w gminie Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gąski,zachodniopomorskie

850 000 zł2 695 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka o powierzchni 2695m2, o wymiarach 31m x 83m położona około 860m do plaży przy ulicy Piaskowej w Gąskach. Teren płaski. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 300 m² 223,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w odległości ok 1000 m od morza! Doskonała lokalizacja! Niezabudowana działka gruntu w nadmorskiej Miejscowości Gąski. Powierzchnia działki: 1300 m2 Działka z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gąski

Gąski,warmińsko-mazurskie

749 000 zł296 m² 2 530,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 296 m2, położony w malowniczej miejscowości Gąski, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 086 m² 171,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, gmina Mielno, w odległości ok. 1000m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 743 zł65,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem F71 o pow. 65,23 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł79,80 m² 21 290,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksus tuż przy plaży hipnotyzujący apartament z widokiem na morze Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , położony w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 210 m² 669,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Gąski, niedaleko Mielna. Opis nieruchomości Proponuję Ci dwie działki budowlane w miejscowości Gąski. Powierzchnia działek to 1220m2 i 1210m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

198 400 zł992 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny o 20 tys zł, cena promocyjna! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Gąskach w cichej i spokojnej okolicy tej atrakcyjnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

1 620 000 zł175 m² 9 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*nieruchomość inwestycyjna nad morzem-zachodniopomorskie Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący/pensjonat o powierzchni 175m2 położony nad morzem w ok.Mielna, Sarbinowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

160 000 zł992 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena promocyjna 160 tys zł! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Gąskach w cichej i spokojnej okolicy tej atrakcyjnej i urokliwej miejscowości turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

707 808 zł48,48 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D13 o pow. 48,48 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gąski,zachodniopomorskie

2 655 295 zł9 001 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w niedalekim sąsiedztwie latarni morskiej w Gąskach, gmina Mielno. Działki są położone, niedaleko Gąsek, w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Gąski,warmińsko-mazurskie

125 000 zł600 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, by postawić przyczepę kempingową lub domek holenderski? Ta działka spełni Twoje marzenia! Na sprzedaż unikatowa działka rekreacyjna o powierzchni 600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Gąski,zachodniopomorskie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż W gąskach gm. Mielno powierzchnia działki - 1200 m2 Bardzo dobre położenie, cicha i spokojna okolica, 1000m w linii prostej do morza, dojazd drogą ok. 1200m do morza.

Szczegóły ogłoszenia

7 880 000 zł6 010 m² 1 311,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna nad morzem, gąski ul. Kołobrzeska, gm. Mielno, 7.880.000,- PLN Na sprzedaż działka inwestycyjna z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo- mieszkaniową ekstensywną.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł36,47 m² 27 364,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 100 m od plaży - gąski | zamknięte osiedle | ogródek 28 m2 | smart home | pierwsza linia zabudowy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł3 001 m² 195,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 588.000,- PLN Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 420 zł3 002 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, gmina Mielno, w odległości ok. 850 m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Gąski,zachodniopomorskie

4 449 000 zł1 660,50 m² 2 679,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:66 767 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad bałtykiem! pałac morski W gąskach czeka na ciebie! Oferta na wyłączność - dostępna tylko u mnie. (0%). Czy marzysz o posiadaniu kawałka historii,.

Szczegóły ogłoszenia

5 734 755 zł29 409 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość znajduje się na terenie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który ustala przeznaczenie podstawowe pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

2 850 000 zł287,51 m² 9 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dochodowa nieruchomość zlokalizowana w Gąskach, zaledwie 100 m od szerokich bałtyckich plaż. Pensjonat działający w trybie całorocznym, w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Gąski,zachodniopomorskie

488 992 zł33,04 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G123 o pow. 33,04 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 975 m² 191,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z rozpoczętą budową 900 m od morza | Gąski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1975 m, położona w nadmorskiej miejscowości Gąski, zaledwie 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 915 m² 227,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3915 m , położona w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 808 zł32,96 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G102 o pow. 32,96 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

1 190 000 zł1 300 m² 915,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gotowy biznes nad morzem, ośrodek wypoczynkowy - gąski Na sprzedaż nowy, funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy położony w nadmorskiej miejscowości Gąski, ul. Piaskowa. To gotowy biznes generujący.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 136 m² 396,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w miejscowości Gąski, gmina Mielno, obręb wiejski. Działka w kształcie prostokąta, sąsiaduje przy zabudowie rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 595 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo malowniczo położonej nieruchomości gruntowej w miejscowości Gąski, gmina Olecko. Oferowany kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa