Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gaski.nieruchomosci-online.pl/goose-bay.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i40732.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gaski.nieruchomosci-online.pl/goose-bay.html
https://gaski.nieruchomosci-online.pl/goose-bay.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i40732.html

Udostępnij

Zdjęcie

Goose Bay

Gąski, Nadbrzeżna 76

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Goose Bay

Gąski, Nadbrzeżna 76

Gąski, Nadbrzeżna 76

Goose Bay

Goose Bay

Termin realizacji
II kwartał 2026
Ceny
od 15 559,50 zł/m²
Metraże
od 25,83 do 70,94 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2026

Ceny

od 15 559,50 zł/m²

Metraże

od 25,83 do 70,94 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 687 522 zł

2 pokoje

od 506 926 zł

3 pokoje

od 611 627 zł

Inwestycja realizowana przez:

BALTICSEA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Nadbrzeżna 12/6

Mielno 76-032

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie3.L6 25,83 m² 26 617,19 zł/m² 3/3 1 687 522 zł
Mieszkanie
687 522 zł 25,83 m²
26 617,19 zł/m² 1 pok.
3.L6

Mieszkanie3.L4 47,13 m² 20 787 zł/m² 3/3 2 979 691 zł
Mieszkanie
979 691 zł 47,13 m²
20 787 zł/m² 2 pok.
3.L4

Mieszkanie2.L16 45,74 m² 18 327 zł/m² 2/3 3 838 277 zł
Mieszkanie
838 277 zł 45,74 m²
18 327 zł/m² 3 pok.
2.L16

Mieszkanie2.L13 35,25 m² 18 942 zł/m² 2/3 2 667 706 zł
Mieszkanie
667 706 zł 35,25 m²
18 942 zł/m² 2 pok.
2.L13

Mieszkanie1.L17 46,15 m² 15 867 zł/m² 1/3 2 732 262 zł
Mieszkanie
732 262 zł 46,15 m²
15 867 zł/m² 2 pok.
1.L17

Mieszkanie1.L12 35,25 m² 16 482 zł/m² 1/3 2 580 991 zł
Mieszkanie
580 991 zł 35,25 m²
16 482 zł/m² 2 pok.
1.L12

Mieszkanie0.L1 35,46 m² 15 867 zł/m² parter/3 2 562 644 zł
Mieszkanie
562 644 zł 35,46 m²
15 867 zł/m² 2 pok.
0.L1

Mieszkanie0.L2 35,25 m² 15 867 zł/m² parter/3 2 559 312 zł
Mieszkanie
559 312 zł 35,25 m²
15 867 zł/m² 2 pok.
0.L2

Mieszkanie0.L11 35,25 m² 15 559,50 zł/m² parter/3 2 548 472 zł
Mieszkanie
548 472 zł 35,25 m²
15 559,50 zł/m² 2 pok.
0.L11

Mieszkanie0.L12 35,25 m² 15 559,50 zł/m² parter/3 2 548 472 zł
Mieszkanie
548 472 zł 35,25 m²
15 559,50 zł/m² 2 pok.
0.L12

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Biuro Sprzedaży

Nadbrzeżna 12/6

Mielno 76-032

509 616...

509 616 458

669 554 449

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij